Klasyczna sypialnia z łazienką w dworku

Sypialnia została urządzona w stylu klasycznym. Uwagę przykuwa ciekawa podłoga drewniana z pobielanej deski. Łoże małżeńskie posiada tapicerowany zagłówek. w tym samym kolorze dodano dekoracje okienne. Białe meble firmy Tarento z ażurem w witrynach dodają elegancji i lekkości. W łazience króluje kolekcja płytek Macieja Zienia.

OPINIE KLIENTÓW

 

Do realizacji: Mieszkanie w stylu angielskim w Mławie

Ostatnio przeczytałam "nie ma jednej definicji piękna; to co budzi mój zachwyt, może być dla ciebie obojętne, a to co zachwyca Ciebie, może w ogóle nie nie poruszać"... wnętrze jest piękne, jeśli my dobrze się w nim czujemy, a nie Ci, którzy są w nim na chwilę. Może dlatego moda jest trochę zgubna, a Pani Renata ma cechę najważniejszą dla projektanta potrafi słuchać potrzeb i marzeń swoich klientów i z niezliczonej ilości, tego co jest dostępne na rynku wybrać to, co jest odpowiednie dla nas. Potrafi również przekonać do rozwiązań nie tylko estetycznych, ale też funkcjonalnych i nie pozwala się nam pogubić, tak by zachować spójność naszych domów i mieszkań. I fenomenalnie dobiera kolory.  Ostatnia realizacja, czyli mój dom,  jest już chyba czwartą udaną w naszej rodzinie :) i uwierzcie na tym nie koniec, kolejna w toku 

Realizacja: Słoneczne wnętrza nowoczesnego domu w Żurominie.

Artdom to profesjonalna pracownia wnętrz, oferująca projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Współpraca przebiegała na bardzo wysokim i merytorycznym poziomie. Zaskoczyła mnie jakość dokumentacji, która była przygotowana niezwykle szczegółowo i dodatkowo posłużyła ekipie wykonawczej. Skorzystanie z usług Artdomu pozwoliło nam zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć wielu problemów, błędów i stresu. Pani Renata stworzyła piękną i funkcjonalną przestrzeń, która przerosła nasze oczekiwania. Gorąco polecam!

Realizacja: Stylowe wnętrze w nowoczesnym wydaniu

Polecam w 100%, profesjonalne podejście od początku do końca realizacji procesu architektonicznego. Rzetelne i wartościowe spotkania, podczas których Pani Renata udzielała innowacyjnych wskazówek i propozycji wdrożenia ciekawych pomysłów do projektu. Zdanie klienta było ważne. Kontakt i uzgadnianie terminów dostosowane do klienta. Otwartość na dyskusje. Polecam gorąco. Wspaniały kontakt od pierwszych rozmów, aż do zakończenia projektu.

Opinia firmy remontowej

Mieliśmy okazję wykonać remont mieszkania z projektu  pracowni Artdom Pani Renaty. Projekt wykonany mega profesjonalnie, bardzo czytelny, przemyślany, nieszablonowy. Rysunki techniczne jak i wizualizacje wykonane jak rasowy projektant a przy tym wykwalifikowany majster, co w naszej pracy z różnymi projektantami nie zawsze jest takie oczywiste. Z pełną odpowiedzialnością bardzo polecamy Pracownię Artdom przyszlym właścicielom wymarzonego wnętrza i życzymy każdej ekipie remontowej tak wykonanego projektu. Ekipa D&I Olsztyn

Realizacja: Nowoczesny dom jednorodzinny z antresolą w Ciechanowie

Dzięki właściwemu projektowi budowlanemu i aranżacji wnętrz przez Panią Renatę dom, który był marzeniem stal się rzeczywistości. Nic nie chcielibyśmy w nim zmieniać, jesteśmy smutni, gdy coś ulegnie zniszczeniu i należałoby dokonać wymiany, gdyż wszystko nam w  tym domu odpowiada w 100 procentach. Czujemy, że jest to nasze miejsce, innego nie chcemy i nie szukamy. To z pewnością zasługa Pani Renaty, którą przy realizacji tej inwestycji poznaliśmy i która została z nami i pozostaje wciąż przy innych projektach. Pani Renata dokonała dokładnej analizy naszych potrzeb pytając o każdy szczegół. My wiedzieliśmy tylko jedno - chcemy mieć półokrągłą wyspę, mało kolorów w stałych elementach,  musiały być stonowane, by po latach nie zmęczyć. Do kształtu barku Pani Renata dokomponowała resztę elementów, jak stol czy kanapa. Styl to nowoczesna prostota, która cenimy najbardziej. Wszystko stanowi spójną i doskonałą całość. Barw Pani Renata dodała dodatkami jak poduszki, elementy w tapicerce, wazony czy inne dekoracje. Zawsze możemy to wymienić, kiedy poczujemy potrzebę nowych kolorów. A stałe kolory to takie jak lubimy biel, czerń i szarość. Pani Renata nie pozostawia Klienta z projektem, bez żadnych problemów i chętnie rozmawia z wykonawcami inwestycji, aby nie było żadnych pomyłek w realizacji i aby osiągnąć a zamierzony prze nią efekt. Poświęcony przez Panią Renatę czas i serce projektom  do końca powoduje, że  rezultat zostaje osiągnięty ciesząc Klientów, którzy właśnie na to liczą i tego po projektantach oczekują.

Realizacja: 

Polecam serdecznie, Profesjonalizm i duuużo włosów na głowie zaoszczędzonych :)

Opinia do realizacji: Eleganckie wnętrze pod gwiaździstym niebem 

Z przyjemnością polecam panią Renatę jako architektkę wnętrz. Jej wizja i kreatywność przekształciły nasz dom w piękne, funkcjonalne miejsce. Pani Renata wykazała się profesjonalizmem, doskonałą komunikacją i umiejętnością dostosowania się do naszych preferencji. Jej projekty wnętrz to prawdziwa sztuka, a rezultaty jej pracy przekroczyły nasze oczekiwania. Gorąco polecam panią Renatę każdemu, kto poszukuje architekta wnętrz z pasją i talentem.